Witamy na stronie producenta ręcznie czerpanych świec stołowych!

Aranżacja świec czerwonych - MOKOSZ DECORZnajdziecie tutaj szeroką ofertę ręcznie czerpanych świec stołowych na każdą okazję wykonanych w wielu kolorach i z najlepszych materiałów.

Wszystkie Nasze świece produkowane są we własnym warsztacie gdzie dbamy o ich najlepszą jakość. Bardzo ważne jest dla Nas aby świece paliły się długo, jasnym, równym płomieniem, bez dymu, nieprzyjemnego zapachu, skwierczenia czy kapania parafiny podczas palenia. Świece barwione są w całej swojej średnicy gdyż barwimy parafinę, z której je czerpiemy! Dzięki temu możemy zaoferować Wam niezwykłą przyjemność z ich korzystania!

W chwili obecnej produkujemy świece w długości 30 cm o średnicy 22 mm w wielu kolorach. Aktualnie dostępne kolory znajdziecie w galerii oraz formularzu zamówienia. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty tak aby każdy z Was znalazł coś dla siebie.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzi aby na specjalne zamówienie wykonać świece o innych wymiarach czy odcieniach. Maksymalna możliwa długość do wykonania to 45 cm.

Nasze świece o długości 30 cm palą się co najmniej 12 godzin!

Zapraszamy do zapoznania się z Nasza ofertą. Mamy nadzieję że zainspirujemy Was do tworzenia wspaniałej atmosfery na co dzień dzięki naszym ręcznie czerpanym świecom!

Zamówienia na świece można składać za pomocą formularza zamówienia w zakładce Zakupy lub aukcji na allegro! Zapraszamy do zakupów!

 

sprzedaje na allegro

2022 © Mokosz Decor - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mokosz-decor.pl/pl/