O nas

HistoriaAranżacja świec czerwonych - MOKOSZ DECOR

Odkąd pamiętamy zawsze chcieliśmy mieć własną firmę. Mimo braku konkretnego planu, podświadomie dążyliśmy właśnie w tym kierunku.

Jedno wiedzieliśmy na pewno: chcieliśmy tworzyć, to musiał być konkretny produkt, coś namacalnego, użytecznego a jednocześnie pięknego i subtelnego.

Podczas podróży do Danii odkryliśmy magię ręcznie czerpanych świec. Ich różnorodność kolorów, chropowata faktura i niedoskonałość wyglądu a jednocześnie doskonała jakość palenia zachwyciły nas. Zaczęliśmy poszukiwać podobnych produktów w Polsce ale niestety nie udało się; to nie było to samo. Powstał więc pomysł aby samemu wytwarzać. No i zapadła decyzja, otwieramy firmę! Powstały urządzenia, poznawaliśmy technologie i szkoliliśmy się w Danii.

Szukaliśmy jak najlepszych i najczystszych materiałów. Zależało nam na produkcie prostym a jednocześnie spełniającym nasze wymagania: świeca musi palić się długo, jasnym, równym płomieniem, nie dymić, nie skwierczeć oraz nie kapać.

Misja

Blask świec nie towarzyszył nam od zawsze, raczej pojawił się wraz z potrzebą celebracji każdej chwili, nie tylko tych ważnych uroczystości jak chrzciny, komunia czy ślub ale również momenty wspólnego posiłku, wieczoru z książką czy rozmowy ...

Chcielibyśmy aby Nasze świece ociepliły i oświetliły Waszą rzeczywistości i aby stały się elementem waszego otoczenia! Chcemy uprzyjemniać Wam piękne chwile!

 

 ... ty wybierasz okazję
my tworzymy atmosferę ...

 

2020 © Mokosz Decor - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mokosz-decor.pl/pl/o-nas/