Tworzenie świec czerpanych

MateriałyAranżacja świec zielonych - MOKOSZ DECOR

W produkcji Naszych świec używamy trzech podstawowych materiałów najwyższej jakości. Nie dodajemy żadnych polepszaczy czy innych substancji chemicznych, które miałyby zwiększyć ich wydajność bądź zmniejszyć wykorzystanie materiału. Chcemy aby nasze świece były jak najczystsze,
a dzięki temu paliły się żywym płomieniem, bez dymu, iskrzenia, nieprzyjemnego zapachu czy ściekania parafiny.

Bardzo dużą wagę przykładamy do jakości świec tak, aby korzystanie z nich sprawiało jak największą przyjemność.

Parafina

Najważniejszym składnikiem, każdej świecy jest parafina. To od jej jakości zależy jak świece będą się palić. Po wielu testach i rozmowach z producentami wybraliśmy najlepszego dostawcę. Parafina do świec czerpanych doskonale się sprawdza w tym procesie, ma doskonałe właściwości płynięcia i dzięki temu uzyskujemy równomierne warstwy po każdym czerpaniu. Jej doskonałe właściwości gwarantuje również znak jakości "RAL quality mark", który otrzymać mogą tylko sprawdzeni dostawcy.

Barwnik

Nasze świece są barwione w masie co oznacza, że barwimy parafinę, z której czerpiemy a nie oblewamy już gotowych świec zabarwioną parafiną tylko po ich powierzchni. Dzięki temu uzyskujemy tak intensywne barwy Naszych świec oraz stabilny proces spalania.

Knot

Nasz knot składa się w 100% z czystej bawełny, gdyż tylko taki naszym zdaniem zapewnia doskonałą jakość i równomierne spalanie. Jego grubość dostosowana jest do średnicy świecy dzięki czemu nie ma efektu płynięcia parafiny. Spala się ona równomiernie i we właściwym tempie.

2020 © Mokosz Decor - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.mokosz-decor.pl/pl/tworzenie/